| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta sa promovez aceasta pagina https://www.facebook.com/pages/OurChildhood/144117396282 6043 daca va place...?

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

De la mine ai un like(primul like)laughing Destul de interesanta pagina sper sa ai succes si sa ajungi sus cu ea.De promovat incearca pe diferite site-uri,prin mass pe mess,prin facebook cu contul tau,prin alte retele de socializare, prin reclama pe alte pagini de facebook(adica cele care au multi fani sa puna in posturi pagina ta si tu sa faci la fel, dar asta nu stiu daca o sa accepte dar e bine sa incerci). Bafta happy
Daca vrei o sa te ajut sa o promovezi dar o sa dureze ceva si sa nu te astepti sa ajunga la nivel global in cateva zile(alea sunt minuni laughing)Incetul cu incetul trebuie sa le faci, azi putin maine putin si pana la urma o sa ajungi ca alte pagini care au mi, zeci de mi de fani.

| Tyler9 a răspuns (pentru Romeo44):

Mersi big grin .....eu sper macar sa ajung in localitatea mea macar in ani big grin

3 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Te ajut eu sa faci primele 50 de like-uri, poate chiar mai mult big grin

| Tyler9 a răspuns (pentru PeFuga):

:3 :3 so cuuuutttttt mersi