| slv30 a întrebat:

Buna seara, TPU, nu demult mi-am cumparat u elicopter sharp shooter si mergea bine doar ca de la un timp de vreo 7 ore aprox. tot cand dau de maneta dreapta stanga merge doar dreapta in stanga nu vrea stiu de butonul ala de reglare daca imi spuneti dar nu stiu cum sa il reglez sa mearga dreapta stanga daca stiti nu ezitati.

2 răspunsuri:
| Theodorelu a răspuns:

Incearca sa ii schimbi bateriile si in loc de baterii simple sa ii pui acumulatori, astfel va ajunge scump dar va tine foarte mult timp, si cand se duc acumulatorii ii reincarci. Sper ca te-am ajutat;-)

| slv30 explică (pentru Theodorelu):

Pai eu numai acumulatori ii pun asta e problema am incercat dar nu merge imi pare rau inca puteti sa raspundeti!