| SkySoldier297 a întrebat:

sunt nou si as vrea sa imi spuneti un program de filmat mai mult timp de cat 10 min dar sa nu fie de cumparat si cum pot sa imi repar microfonul dau sa sun pe cineva si cand vreau sa vorbesc nu se aude si reglez in toate modurile si tot nu merge spuneti-mi va rog

Răspuns Câştigător
| profil6568923 a răspuns:

Poti incerca sa faci captura cu bandicam dar sa stii ca trebuie sa ai un pc bun altfel vei avea lag in joc.
Eu folosesc shadowplay (merge doar pentru cei care au placa video nVIDIA) dar taie filmele la 3, 4 GB.
Pentru shadowplay trebuie sa instalezi
GeForce Experience.
http://www.geforce.com/geforce-experience