| Adr_Andrei_1997_pUzp a întrebat:

Un prieten are o problema cu Facebook. Daca se conecteaza pe computer il lasa sa se conecteze dar pe tableta imi tot zice cand se conecteza ca are parola incorecta si nu ma lasa sa se conecteze.Ma puteti ajuta? Ati mai intalnit probleme dintreastea?

1 răspuns:
| ImUnlord a răspuns:

Întâi spui că un prieten are problema, apoi spui că nu te poți conecta. În fine, voi incerca sa te ajut:
1. Verificați dacă email-ul și parola sunt scrise bine.
2. Daca tot nu merge, încearcă să dezinstalezi aplicația Facebook și sa o instalezi din nou. În cazul în care folosește Facebook in Browser (pe google, Explorer, opera, etc...) încercati sa să instalați aplicația. Daca acolo va merge, ar trebui sa meargă și pe google.
Cam asta e ce am făcut eu când aveam eroarea. Încearcă asta. Spune-mi daca merge.