| AlinIorga33 a întrebat:

De cateva zile nu mi se mai conecteaza telefonul la wifi,nu stiu de ce,spune ca parola e incorecta,m-am uitat pe spatele ruterului,iar parola e buna, am cautat si pe net ip si am vazut ca parola e tot aia, stiti de ce nu mi se conecteaza? Am un s6 edge si mi-a mers 2 ani fara sa-mi fac probleme cu wifi-ul....internet pe pc am...Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Parola nu se poate vedea pe internet. tongue
Daca s-ar vedea, atunci toata lumea ar putea accesa orice dispozitiv wi-fi pana ce altul nu i-ar schimba parola.

Daca ai un router montat de provider-ul de internet, atunci verifica daca te conectezi la routerul tau, dar si sa respecti minusculele si majusculele scrise pe eticheta!

| Dimitrov_Liviu_1999 a răspuns:

Scoate cablurile ce sunt in router si baga-le iar. Toate sa fie scoase si apoi le bagi din nou.