| Jessyka888 a întrebat:

Buna stie cineva sa ma ajute? ieri am dus catelusa (bichon) la imperechiat...s-a urcat catelu pe ea dar nu au ramas"lipiti" asa ca azi am dus-o iar doar ca azi sau si lipit.e posibil sa ramana gestanta sau trebuie sa o mai duc si zilele urmatoare? multumesc!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu, depinde daca a fost la ovulatie si daca a ejaculat in ea intreaba un veterinar nu stiu, stiintific daca au ramas lipsiti ceva au facut se numeste inmultirea adn-ului prin sex

| viotedy a răspuns:

Da,poti s-o mai duci.trebuie sa stea cuplati 30 minute.lipiti-cum spui tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipeste-o de perete, ia cainele mascul si lipeste-l de ea dupa aceea muta un sifonier si impinge-l in mascul dar putin sa nu-i strivesti.