| Ciufixx a întrebat:

Stiti cumva ce programe trebuie instalate pentru a putea scoate la imprimanta imagini? Am cablu tot dar n-am nici un program pentru ca nu stiu nici unulul. As dori sa-mi spuneti va rog! Imprimanta mea este XP. Dau funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| codrik a răspuns:

Instaleaza imprimanta cu CD care ti la dat obligatoriuwinking! funda?

2 răspunsuri:
| adi_9709 a răspuns:

Daca nu ai primit cd de instalare inseamna ca e de contrabanda!

| Λndrei a răspuns:

Imprimanta ta este XP? Doar atat? Asta e numele ei? De obicei trebuie sa intrii pe site-ul producatorului si sa cauti driverele si softwareul necesar dar daca ai driverele instalate nu poti sa dai simplu "print" pe o imagine?