| AxXTM a întrebat:

Zilele astea trebuie sa-mi instalez windows-ul xp si as dori sa imi spuneti primele programe(esentiale) care trebuie instalate dupa ce este instalat windows-ul.

Răspuns Câştigător
| QueenE a răspuns:

Buna, dupa ce instalezi windows-ul instalezi driverele pentru placa video si audio apoi flash player-ul, Adobe reader, winrar. Si cam atat ar fi pentru a intra pe google/youtube, apoi poti instala mess-ul, skype-ul etc.etc. Bafta.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverele, dupa aia programele! Instalezi programele care iti trebuie, nu asa aiurea. Nu exista esentiale. fiecare instaleaza ce-i trebuie!

| dannyel86 a răspuns (pentru K0sti):

Nu uita de antivirus! Chiar e esential! happy

| K0sti a răspuns (pentru dannyel86):

Corect! happy