| PublicAdmin a întrebat:

Stiti cumva vreun program care sa-mi arate ce programe se aprind odata cu Windowsul? As dori sa nu se mai aprinda automat programe inutile, gen imprimanta, Nokia PC Suite, etc, fara a mai da eu click dreapta > Exit.

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Run\scrii msconfig\startup\debifezi programele care doresti sa nu se lanseze la pornire\apply\ok\restartezi

2 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Foloseste CCleaner. Iti cureti si pc-ul dar selectezi si ce programe sa porneasca sau nu, odata cu windows-ul.

| linux996 a răspuns:

Mai este o metoda. Intri pe http://videotutorial.ro si in casuta de cautare dindreapta de sus scrii Soluto dai enter si urmaresti tutorialul fara sa derulez. Stima!