| Alexandra_Aly_1997 a întrebat:

Stiti cumva nume dragute de hamsteri(fete) maine imi cumpar un hamster si am nevoie de un nume potrivit happy Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| OhMyGod a răspuns:

Fii creativa, incearca sa ii inventezi numele ei/lui big grin
Succes ~

| Alexandra_Aly_1997 explică (pentru OhMyGod):

Multumesc pentru sfat! M'am gandit mai devreme la numele Muffin(inseamna briosa in engleza) mie imi place mult. Tu ce zici?

| OhMyGod a răspuns (pentru Alexandra_Aly_1997):

Omg >w< daca o sa fie maro sau bej e perfect!

| Alexandra_Aly_1997 explică (pentru OhMyGod):

Azi l-am cumparat si este alb pe cap are o culoare maronie si pe coada si pe spate la fel si are niste pete de culoare care seamana cu niste labute big grin

| OhMyGod a răspuns (pentru Alexandra_Aly_1997):

Paws! ..Hmm..incearca si nume din astea mai banale..eu mi-am botezat soparlele[gecko leopard] Steve, Victoria, Sebastian si Zoey laughing stai si uitete la el si incearca sa ii gasesti un nume potrivit
Succes big grin

14 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Misha big grin

| XxBlueRosexX a răspuns:

Tzupy, tzuchi, mikey, missy, lyssa, mitzy, kiko, cam atatwinking

| LiviuuuXD a răspuns:

Miti,Deea,Lia,Mia,Lili,Mica,Pufisoara,Puffy,Rina etc. cauta pe net, poate iti va da si netu cateva idei.

| SlenderWomen a răspuns:

Zizi rina suzi cipi cici pirica

| Gabriello02 a răspuns:

Mickey Mouse.

| ioanax2004 a răspuns:

Grasuta.

| Adrry00 a răspuns:

Pai eu am avut 3 hamsteri dintre care 2 fete, le chema Mina si Cariina, aceste nume nu sunt prea inventive, iar daca ar trebui sa pun un nume acum ar fi Candy.

| REKcode a răspuns:

Eu am avut doi un baiat si o fata. pe baiat l-am numit frid si pe fata rica

| mariamarylove a răspuns:

Chichi

| IrinaAnda a răspuns:

Super nume ca vrei sa il pui.