| CEApa_1835 a întrebat:

Ce nume de hamsteri stiti

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Rossy,Mykyy,Diamond, Fibiii, Cipcii

| Vögeln a răspuns:

Am auzit de ideea asta de la o fata. Cred ca e o idee buna care te va ajuta si in cautarea numelui cat si in a indragi mai mult cartile:-P
Cred ca cel mai sugestiv nume este un nume luat dintr-o carte citita(poate fi personajul pozitiv, negativ, principal, secundar, nu conteaza,...)
Si astfel de fiecare data cand vei striga respectivul nume iti vei aduce aminte, chiar fara sa vrei, de intreaga carte.
Ideea asta mi s-a parut geniala, oricum poti gasi foarte multe nume in carti. Spre exemplu: Dorothy, Abel, Kane, Willow, Nobokov Vladimir (asta e un scriitorbig grin), Lolita, Humbert, etc.
Sper mult ca te-am ajutatkiss fundita?>

| OoOsofiaOoO a răspuns:

Riciu
Peticel

| carmynutza a răspuns:

Leo,Abel,Lilly,Angus,LilyBiscuit,Boris,Junior,Caesar, Calvi
Candy,Jack,Caramel,Happy,Carmel,Julia,Carpincho,Loki,Casey
Cecil,Jim,Bozo,Fuzzy,Jumpy,Fiesta,Paco,Pepper,Jo,Joey,Koki,Sasha, Willy, Zeke, Quinn

| MadduM a răspuns:

Mie-mi plac : Corky,Chuckles,Cinnamen, Rosky,Zippo, Ickle, Quinn și Hidro.
Mi se par super drăguțe, dar dacă nu-ți plac poți căuta aici :
http://www.magazinul-cu-hamsteri.ro/....../index.php
Paște fericit și numai bine!

| bella98 a răspuns:

Hamsteri? waw.pare destul de dificil.pai ce ai zice de : Abel sau Beta sau Berry, pery etclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pune orcare nume iti doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porky,Zuzu

| ionut_8527 a răspuns:

Tedi si flecky

| sKaTeRu16 a răspuns:

Zuzu? pinky?big grin

| sakuragirl12 a răspuns:

Pentru fata : Petunia,Puky,Linda, LeeLee,Bella,Pixie,Sweetie,Flora,Patty.
Pentru baiat :Honey,Snoowflake,Hamsy,Bruno,Presto,Sparkle,nick,chili,zap, Fresco, Midnight.

| Lulu_3715 a răspuns:

Mie`mi place Ronald. Sau Donaldlaughing. Cum vrei.