| okbaby a întrebat:

sunt elle. ma puteti ajuta? au 2 perusi acasa si pe 4 ianuari adica maine trebuie sa plec la munte si nu stiu daca le e rau la papagali in masina si daca primesc papagali in hotel va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Stai mult la munte? eu i-am lasat 5-6 zile cat am fost la mare si au fost OK cu apa mai multa si mancare nu au nimic, si sa nu fie prea frig

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai peste 16 ani te pot ajuta cu siguranta. Desigur, mai ramane problema cu papagalii.

| LiviuuuXD a răspuns:

Hmm,nu sunt eu prea sigur ca te primesc aia acolo cu papagalii pentru ca spun ca fac mizerie. In masina nu le este rau, dar depinde, daca e prea cald sau daca e prea rece.

| Ana-Maria_Popescu_1990 a răspuns:

NU primesc, dar ai putea sa-i lasi cu cineva de incredere! Depinde cat stai acolo. Lasa-i vecinilor sau bunicilor( daca mai ai).