| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva de unde pot găsi biberon pentru pisoi? Am unul de aproximativ 2 săptămâni și nu prea mai mănâncă cu seringa și tot încearcă să sugă(ba degetul meu, ba fularul în care doarme).
Mulțumesc
Scuzati categoria dar am nevoie urgent

4 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Hei!
Sincer,nu cred ca exista biberoane speciale pentru pisici :)) Dar daca sunt, atunci am aflat ceva nou.
Eu zic sa mergi sa iei un biberon normal de la farmacie, care sa aiba suzeta aia de deasupra mai mica. Poate gasesti ceva. Cam asta ar trebui sa fie marimea potrivita:
https://www.google.ro/......ps?/search
Sper sa gasesti ceva.Succes!

| anonim_4396 explică (pentru LarissaMouse):

Nici eu nu ştiam, dar mi-a spus un veterinar de ele. Sunt şi pentru câini şi mai multe animale. Oricum am rezolvat, mulţumesc

| DeeaV a răspuns:

La petshopuri o sa gasesti sigur!

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Mergi la Veterinar sau la petshopuri!
l