| Madalina_Paulet_1992 a întrebat:

Tocmai ce mi-am pierdut pisica.( a fugit pe geamul rabatat)...aceasta are Cip, ma ajuta cumva acest Cip la găsirea ei?

2 răspunsuri:
| AntoniaRules a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine dar nu prea ajuta.
Cipul ca este in caz ca pierzi animalul, cel care il gaseste sa il duca la Vet, sa ii vada numarul de Cip si sa te sune ca a gasit pisica.
Problema este ca rar gasesti oameni ce vor lua o pisica de pe strada si o vor duce la Vet sa vada daca are Cip.

Imi pare rau pentru tine dar asta e crudul adevar...
Nu am ajuns noi asa de avansati pentru a localiza animalul pierdut.

Imi pare rau :-(...

| Doina_Muntean_1971 a răspuns:

Nu sunt experta dar dupa cum stiu da te ajuta deoarece ea localizeaza unde este.mi se pare ca trebuie sa te duci la veterinarul care i-a pus cipul si sa caute acolo pe calculator ceva de genu