| RuxyRuxandra a întrebat:

Buna TPU.
Aceasta intrebare e mai mult pentru cei care sunt din Bacau.Stiti cumva daca costa sa adopt un caine? Sau daca ei omoara cainii maidanezi sau cat timp tin un caine.Ma refer la adapostul de langa Dedeman.
Multumesc.

1 răspuns:
| HoneyPot a răspuns:

Nu sunt din Bacau dar stiu pe cineva care a adoptat un caine. A costat in jur de 30 lei, cu carnet de sanatate si ceva costuri pentru medicamente. Unele adaposturi chiar ajuta stapanii cu mancare si medicamente pentru o perioada de timp pana la ajustare.