| FeTitZaFrumMi a întrebat:

Acum o saptamana mam uitata la spioanele,si as vrea si eu sa devin spioana ca ele si sa lucrez cu ele, imi poate da cineva nr lui Jery de telefon?

18 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Suna la 112.

| dannyel86 a răspuns:

Ar fi fost mai realist daca cereai numarul Ingerilor lui Charlie, nu crezi?winking

| AcHollism a răspuns:

Asta trebuia sa fie la T/A. Oricum n-are nici un haz.
Bafta!

| xBebee a răspuns:

Tu ori faci misto, ori nu.
In fine incearca un nr de fix din america, poate merge

BAFTA

| xBebee a răspuns:

Am facut eu rost de el

Răspuns utilizator avertizat
| TommoGirl a răspuns:

Serios spioana? Uite am un secret. Eu nu am numarul lui Jerry dar, daca cauti pe net, s-ar putea ca intr-un episod din Spioanele sa se vada numarul lui Jerry asa ca fi atenta! rolling on the floor Funda? rolling on the floor

| TCosmin a răspuns:

De cineva ca tine mai am eu nevoie. love struck

| dream36 a răspuns:

Jerry? Hahaha minte prostuta, spioanele ii desen nici nu exista Jerry. poti suna la 0751965472

| Octa00 a răspuns:

Sigur ca am numarul.Eu sunt mana dreapta a lui Jerry.Nu vrei sa te inscriu pentru.a deveni spioana? rolling on the floor

| LOwee02 a răspuns:

Serios? laughing In cazul asta nu cred ca ai nevoie de nr lui Jery. Ia-ti o pudriera si striga-l pe Jery, poate iti raspundelaughing Apropo, si mie imi placea desenul cu spioanele

| CocaCola19874 a răspuns:

Lool...

| vanesaandra a răspuns:

Cati ani ai 5?

| Daniel_Petrov_1992 a răspuns:

Suna la 911 o sa te ajute serios o sa vina cam in 10 minute e numarul lui serios

| cristina222 a răspuns: