| Marius22222222222 a întrebat:

Bai fratilor, cat poate sa munceasca un om? Deci am o saptamana de cand lucrez de la 3 dupa amiaza pana la doua noaptea. Efectiv am pierdut notiunea timpului, devin transparent.

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ști mulți care lucrează de la 7 dimineața la 12-1 noaptea...

| Marius22222222222 explică (pentru Catrice):

In 3 ture

| Catrice a răspuns (pentru Marius22222222222):

O tura...pleacă dimineața, ajung seara acasă.

| anonim3248 a răspuns:

Cel mai mult am lucrat 14 ore pe zi.

| CORONAVIRUS a răspuns:

Daca nu castigi bine, scapa de jobul asta. Cauta ti in alta parte in timp ce lucrezi la ei. Nu esti sclavul nimanui, nu e firma ta

| Ararat a răspuns:

Cine te obliga?

| anonim3248 a răspuns (pentru Ararat):

Am fost nevoit să lucrez așa o perioadă.

| MariaJust a răspuns:

Părerea mea este ca organismul și mintea ta au nevoie de odihnă și de echilibru pentru a funcționa corespunzător. Este posibil ca, dacă continui în acest ritm, să ajungi la epuizare sau burnout.

Este important să îți asculți corpul și să îi oferi pauze atunci când ai nevoie.