| florinrazvan a întrebat:

la vara as vrea sa intru la medicina veterinara, am o ruda care as putea sa lucrez la firma lui 2 zile pe saptamana, se poate sa lucrez si sa merg cu facultatea de medicina veterinara in acelasi timp sau nu?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Poti sa incerci dar nu cred ca merge.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, poti sa le faci pe amandoua, dar la firma sa mergi sambata si duminica.

| SkyPilot a răspuns:

Daca ruda ta iti poate face program flexibil poti, altfel cel mai probabil ca nu.

| florinrazvan explică (pentru SkyPilot):

In cursul saptamanii lucrez la el nu in wek, dela 8 pana la 12 doar 2 zile ma gandeam ca daca duc la facultate o adeverinta cum ca lucrez ar merge

| florinrazvan explică (pentru florinrazvan):

Pentru ca vin dela tara din mediul rural si stau mai prost cu banii

| SkyPilot a răspuns (pentru florinrazvan):

Poti sa incerci dar nu cred ca merge.