| BlueCupcake a întrebat:

TPU!

Am cont pe Webkinz, si nu siu ce camere sa mai fac...Adica, am deja vreo 7 ( dormitor, baie, bucatarie, camera de jocuri etc ), dar mai vreau sa fac. Mai ales ca acum mai imi trebuie doar o moneda la fabrica de dorinte si pot sa imi iau un obiect exclusiv happybig grinhappy

Dau fundita! Plz cat mai multe idei happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IAi putea sa faci o camera mai mica in care sa pui chestiile alea pe care le castigi la o saptamana cand spui I love My webkinz!

Poti sa faci si o camera de jocuri, daca ai vazut la W-Shop sunt si jocuri cu care chiar te poti juca!

Poti sa faci o camera in care sa ne chemi pe mine si pe Iulia cand ne inviti pe webkinzu tau si sa ne distram acolo!

Mai fa alte bai, bucataii sau o camera cu multe dulapuri si acolo sa tiii toate hainele, cat de tare ar fi!

Ai gradina? Fa una...

Fa o chestie sa semene cu o sala de fitnes!

Sau poti sa faci o camera ca un fel de targ de vechituri si sa pui toata mobila veche ( in caz ca vrei sa-ti schimbi mobila ), si cand ai nevoie de bani le vinzi!

U, u, u ce zici sa faci o camera cu o funda mare si portocalie cu nr 1 pe ea pe care sa mi-a dai mie!

4 răspunsuri:
| BlueCupcake explică:

@pisymylove, n-ai pentru ce tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gradina sau poate chiar sala de fitnes poate o camera pentru musafiri, gara, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi ptr fundita

| xXAnGeLXx a răspuns:

Poate ocamera speciala pentru petreceri, adica cand iti inviti pretenii sa stati numai acolo, ceva in genul astabatting eyelashes!