| anonim_4396 a întrebat:

O carsoniera are doar o camera adica in afara de baie si bucatarie si daca da cat de mare e camera se pot face 2 camere din ea?

3 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Depinde cat de mare e...si...in garsoniera nu stiu, presupun ca s-ar intra dintr-o camera in alta, gen vagon. eu stau in garsoniera si daca ar fi sa impart in 2 camera, ar trebui sa trec prin ambele camere sa ca ajung in bucatariehee hee si camerele ar fi mici. este incomod, ingramadit.

| Mauve a răspuns:

O garsoniera are o camera, o baie si bucatarie. Daca este confort sporit poti sa faci inca 2 camere.Depinde de marime, de pozitia ferestrei...

| Malphas a răspuns:

Ce e o "carsoniera"? happy