| Miяu a întrebat:

Am descoperit si eu de abia acum autoarea Agatha Christie :X. Am citit un roman pe scribd, si mi-a placut :X. Acum incerc sa gasesc si eu aceste carti online ( Am cautat pe scribd si pe biblioteca online, dar nu le gasesc sad ): "Noaptea diavolului", "Intalnire cu moartea" si "Cadavrul din Biblioteca". Mi-ati putea da un site de unde sa citesc online sau sa downloadez ( in romana ). Macar una dintre aceste carti.

Fundita bineinteleswinking

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea sa nu fie, cel mai bine cauta-le la o biblioteca. Numai bine!

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Le poti cumpara de la librarii cu 20 de lei! Sau le poti citi online pe www.scribd.com sau wattpad.com

Si mie imi place foarte mult agatha chestie, am citit vreo 12 carti scrise de ea. Iti mai recomand si Zece negri mititei, O crima anuntata, Ucigasul ABC, Pisica printre porumbei, Crima din Orient Express etc.
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaaaa.straight facesi eu le cautcrying(