| Saskesai a întrebat:

am fost la veterinar cu pisica mea deoarece este răcita, ii curge o nara și strănută foarte des, doctorul i-a facut 3 Injecții ( vaccinul și pentru strănut) și i-am dat antibiotice timp de 4 zile, însă după acest timp ea încă strănută și ii mai curge rar nasucu. Ce pot sa ii fac? Găsesc ceva la farmacie sau e normal pana ii trece?

1 răspuns:
| Sunshine123 a răspuns:

Mai acordă-i niște timp până să se trateze complet. Dacă simptomele ei persistă te poți duce cu ea la veterinar din nou.