| Miza a întrebat:

Hello! Sunt răcită de vreo 2-3 zile, e frig afară iar părinții mă trimit la școalălaughing mi'e să nu răcesc mai rău. mă îmbrac mai gros dar totuși nu pot să mă fac ca un sumo.laughing ce pot să fac să mă vindec mai repede? înafară de medicamente care le iau deja? și încă ceva. îmi curge nasul rău de tot și strănut într-unalaughing m-i s-a făcut la nas deja roșu și arată urât la cât mi-am suflat nasul? cu ce pot să mă ung? mersi anticipat și normal că pentru cel mai util răspuns, FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| ριѕιcυтzα a răspuns:

Ia fervex si paracetamol cate 2 pastile 1 seara 1 dimineata la prima ora dupa aia acc pentru nas... daca vrei sa numai fi racita si nu conteaza daca arati ca un sumo numai sa fie sanatate! serios bft merge si eu am patit-o am luat paracetamol fervex acc. serios crede-ma te ajuta.