| antoniaidk a întrebat:

Buna,TPU.am mai pus intrebari de genul in perioada aceasta,am o broscuta testoasa, am mai avut inca 2 dar au murit de batranete, si acum am alta de la o prietena si numai prea stiu cum trebuie s-o ingrijesc.deci:este neaparat sa ii cumpar bloc mineral in apa? dar multivitamine in apa si mancare? dau funda, mersi happy

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Au murit de proasta intretinere, nu de batrinete. Sau tu esti highlander cumva? http://metropotam.ro/La-zi/Pets-Broastele-testoase-art0052078046/

| antoniaidk explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai erau ambele foarte batrane si cand le-am primit de la matusa mea...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru antoniaidk):

Matusa ta le mostenise si ea din mosi-stramosi? big grin

| antoniaidk explică (pentru GabiDumitrescu):

APROXIMATIV rolling on the floor adica nu de cand era mica..doar de cand o avea pe varamea

| K0sti a răspuns:

Exista Google, foloseste-l!