| sellyz a întrebat:

am mare nevoie de ajutorul vostru.am 6 pisici din care 4 sunt motani,una e pisica, iar cel de al 6-lea este mic de 2 luni si nu stiu inca ce e.problema este ca unul dintre motani pleaca de acasa si nu mai vine cate 4 zil; e, iar cand vine e slab si murdar.cand il aduc in curte se teme de orice daca il aduc pe micitul langa el se teme.nu stiu ce are ca nu a fost asa mai demult.unul dintre motani estev indragostit de pisica, iar cand il vede pe acesta il bate. oare sa plece de acasa din cauza ca il bate motanul ca sa nu ii ia iubita? vreau pareri.

Răspuns Câştigător
| biwltyad a răspuns:

Se poate! Motanul meu se cearta mereu cu Pufu ( alt motan ) pentru Zambarici ( o pisicuta care cand o vezi ai impresia ca zambeste ). O data s-au batut atat de tare incat acasa era posomorat si nici nu puteai sa-l atingi.
Pisica cu care se intelege mai bine?
Celui refuzat ai putea sai iei o partenera, s-ar simti mai bine! Poate de aceea lipseste de acasa!