| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor, am o pisica de care am grije pana se reintorc stapanii acasa, eu stau la casa si mai am 2 pisici si toate le tin afara inclusiv de cea de care am grija
dar problema este ca, cand am vrut sa ii dau de mancare am vazut ca schiopata la piciorul drept spate si am verificat, avea ceva lipit de blana ceva mizerie moale si lipicioasa care am luat-o si a durut-o un pic, in rest nu am vazut sa aiba altceva, dar tot schipoata. Am verificat piciorul, am pipait fiecare parte a piciorului si fiecare pernita si ghieruta, dar nu a mieunat sau zbatut de durere, ce doar parca voia sa plece din brate, am pipait ca sa verific daca nu are ceva os fracturat sau sa aiba piciorul scrantit dar nu a mieunat si nici zbatut sau zgariat, doar cand am luat mizeria a mieunat, am verificat atent si sa vad daca este ceva aschie dar nu am vazut sa fie, dar acum nu stiu de ce schiopateaza inca

2 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

O sa treaca

| deleroK a răspuns:

Șchioapă pentru că încă mai simte împactul aschiei, o poti mângaia usor unde o doare fără a o apasă, am pățit la fel, în maxim 30 de minute îi va trece