| Sparkii a întrebat:

Buna TPU am o catelusa bichon si are 3 saptamani i-am facut chestia aia de deparazitare vreau sa stiu cand sa ii fac si vaccinul acela ca imi este frica sa nu moara sadSi inca ceva cum o invat sa isi faca treburile afara sau intr-un anumit loc? Ca ea doarme cu mine in pat! Dau funda big grin

1 răspuns:
| BuffaloSoldier a răspuns:

Vorbeste cu medicul veterinar. El o sa stie. Si daca tibi cainele in casa mereu, ai putea sa ii pui o cutiuta cu nisip si el singur o sa simta nevoia sa faca acolo. Nu cred ca o sa fii tu mereu langa el sa-l scoti afara cand o sa vrea sa-si faca nevoile. Funda?