| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! Am o catelusa de 1 an si 6 luni.Am o problema,deoarece am observat ca nu mai mananca si ca scheopateaza cu labuta din fata, partea stanga.Am dus-o la veterinar,iar acesta a spus ca umarul ar putea fi dislocat,de aceea si mergea intr-o parte si cadea din cand in cand.I-a racut o injectie cu vitamine, dar tot nu mananca.Doar ieri seara ce i-am facut iaurt cu paine si a mancat tot bolul.Medicul mi-a spus ca s-ar putea sa fie un inceput de paraliza pe partea stanga, dar catelusa se tine pe picoare doar ca merge cam greu si cade din cand in cand.Eu ii mai fac masaj la ambele labuta de pe partea stanga.Maine voi merge cu ea la medic pentru alt control.Multumesc!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Du-o la un medic bun... Ăia sunt vraci, nu veterinari. AUzi, să-i dea vitamine, fără un diagnostic clar...
N-ar strica și o radiografie, când o duci la medic, să știe omul clar despre ce e vorba.

| 11190994 a răspuns:

Nu trebuie naparat sa o duci la medic poti sa ii iei vitamine speciale pentru astfel de probleme nu cred ca este asa de grav are nevoie de atentia ta

| ioanax2004 a răspuns:

Uite ce faceam eu cand cainele meu, care a murit de raie chestie irelevanta, cand era bolnava nu manca si, ca sa manance ceva, ii dadeam din seringa. Bafta!

| XcrisSSx explică:

Multumesc tuturor de sfaturi, deoarece merge mai bine, dar tot mai pica si sa duce intr-o parte si in primul rand manca la pranz si seara ceea ce ma bucura