| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! Am o catelusa pichineza de 1 an si 6 luni si in urma cu o saptamana scheopata din cauza labutei din fata si nu manca.Am fost cu ea la veterinar si prima data a spus ca s-ar putea sa ii fie putin umarul dislocat. Dupa 2 zile am fost la control si s-a observat ca si cu labuta din spate nu poate merge si cadea mereu pe partea stanga,iar medicul a spus ca s-ar putea sa fie un inceput de paralizie pe partea stanga,de aceea i s-a facut o injectie cu vitamine pentru a manca. Vreau sa va intreb daca ii bine ca in seara asta a mancat,adica ii un semn bun,deoarece vineri ma duc din nou cu ea la control si as vrea sa stiu daca isi va reveni, deoarece am citit pe alte site-uri ca paralizia la caini aduce si moartea acestora si m-am atasat ff mult de Sarah.Multumesc

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Este bine ca a mancat...dar asta nu este un semn ca se vindeca...
Mergi in continuare la veterinar, eu iti recomand sa mergi si la alt veteribar..sa vezi ce iti zic despre starea catelusei tale.

| XcrisSSx explică (pentru DenissaRoxana):

Dar are sanse sa se refaca sau va muri, doarece o parte din mine imi spune ca nu mai are mult de traitcrying((Si din cauza asta incep sa plang, deoarece nu mi-as putea imagina casa si curtea goala fara ea, deoarece era ff energica si nu stiu din ce cauza s-a ivit aceasta paraliziecrying(

| IiiiiiiiiiRoxyIiiiiiiiii a răspuns:

Eu CRED ca de la vitaminele care i le-a dat doctorul i-au provocat pofta de mâncare...vezi maine daca manaca si daca da inseamna ca de la vitamine.