| Shinen a întrebat:

Cum am spus in intrebarea anterioara, papagalul meu Paco a murit. As vrea sa imi iau un nou perus si ma gandesc sa ii dau tot numele Paco sau alt nume?(Kiki, Coco etc.)
As vrea sa imi cumpar unul exact ca Paco al meu dar daca il voi striga tot cu numele asta ma gandesc sa nu imi amintesc de fiecare data cum a plecat.

5 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Ce legatura are TPU [toti pentru unul] cu ceea ce spui tu, crezi ca ne intereseaza pe noi ca a murit papagalul tau?

| Elena1234456 a răspuns:

Pai mai bine ii dai alt nume si iei unul de alta culoare, fiecare este unic :X.

| Shinen explică:

Pt SorinMihai.
Acest site este facut pentru tot felul de intrebari nu doar cele care iti plac tie.

| AidaAmaranta a răspuns:

happy foarte dracut din partea ta! am observat ca iti plac animalele, sau ...sa spun asa pasarile.Si eu am avut un papagal adica 2 dar au murit.am auvut unu galben si unu albastru. happy
Cat despre nume, mie imi place mult numele de Paco. dar si de Pupi

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Eu as zice sa ii dai numele caco e mai de papagal