| kjuid a întrebat:

Buna TPU
Am o intrebare pentru cei care au aimale.
Am gasit pe strada un pui de pisica cu piciorul rupt, am fost cu ea la doctor si i la pus in ghips. Ieri i s-a scos gipsul. Tin sa mentionez ca ieri o durea sau nu am idee si era cam rosu (piciorusul), in schimb azi are doar labuta piciorului umflata si rosie ( nu mai e tot piciorul) dar o si doare zic eu. fiindca nu suporta sa o atingi acolo. As vrea sa stiu e ceva normal dupa scoaterea gipsului? sau trebuie sa sun la doctor sa ma duc din nou?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O zi nu e suficient sa treaca trebuie lasat cateva saptamani, duo iar

| minrest a răspuns:

Pai cum pisica nu vorbeste, dupa cateva zile, daca mai are simptome va trebui sa mergi la doctor. Am inteles eu bine, ai luat tu pisoiul? Ce boier! Tot ce e mai bun iti urez! Meriti orice! Iti urez sa iti atingi potentialul in orice domeniu vei studia, boierule ce esti, si sa-ti traiasca pisica.

| Crackman a răspuns:

Apana vor disparea lichidele din zona respectiva tine zile intregi

| Torra01 a răspuns:

Poate fii normal, asteapta cateva zile si observa i comportamentul, poti sa il suni pe doctor si sa ii spui toate detaliile.Un simplu telefon este de ajuns