| 0Andreea4 a întrebat:

Am o pisicuta si de la un timp ii curge un ochisor. acum cateva zile a inceput sa curga si celalalt si in somn i se lipesc. O sa ma duc cat de curand la farmacia veterinara, dar pana atunci vreau sa aflu ce ar putea fi. As vrea un tratament. sau ceva natural din plante. Multumesc frumos! :*

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cureti ochii cu ceai de musetel.
insa mergi la veterinar cat mai repede

| Jullykss a răspuns:

Pune-i cateva picaturi de ser (apa fiarta), se poate lua de la farmacie sub numele de ser fiziologic, se foloseste si la oameni tot spre curatarea ochilor.