| Mario871u a întrebat:

am o problema, acum aproximativ două săptămâni mi-a murit cățelușa (Ciobănesc Carpatin) la care țineam foarte mult.A fost internata, s-a făcut tot posibilul însă nu a rezistat. Vreau să îmi cumpăr alt catel pentru a-mi alina suferinta.Tin sa mentionez ca stau la casă și a fost stropită toată curtea cu clor și diferite metode de dezinfectare. Cățelul pe care vreau să îl cumpăr are două luni având făcute primele două vaccinuri. Ce credeți ar trebui inchis pe terasă sau chiar ținut în apartament pentru o lună? Trebuie schimbate zgarda, bolul de mancare sau doar dezinfectate?
Va rog sa raspunda doar cei care au habar sau care au mai trecut prin aceasta situatie. MULȚUMESC MULT!❤

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acele lucruri schhimbate.

| Mario871u explică (pentru sadrian46):

Ok, Multumesc frumos!