| xSelenaMarieGomez a întrebat:

Am o problemă cu motanul meu straight face. Deci, aseară se simțea foarte rău, tremura și nu a mâncat nimic toată ziua. Astăzi mătușa mea [care e medic veterinar] a spus că probabil are o piatră la rinichi; menționez că nu poate urina. Și trebuie să îl operez, dar operația va fi grea sad totuși, nu vreau să se chinuie. Dar problema este că medicul veterinar [singurul din oraș] este în concediu pentru 2 săptămâni. Ce aș putea să fac? Eu i-am dat niște mâncare specială și nu vrea să mănânce, în schimb, bea foarte multă apă. Ce ar trebui să fac? Va mai rezista 2 săptămâni, și, operația trebuie făcută neapărat? Sunt șanse ca pisoiul să moară? Vă rog, dau fundă! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 23partyboy a răspuns:

Nu stiu ce veterinar e matusa ta dar l-ar putea ea opera sau sa-i dea ceva medicatie agresiva(chiar daca cred eu in situatia ta nu si-ar mai avea rostul0, dar daca el are litiaza si ce-i mai rau nu urineaza deloc, motanul tau va face insuficienta renala acuta si va muri la scurt timp, nu poti astepta nici 2 zile.

1 răspuns:
| Speedmafia a răspuns:

Nu sunt doar daca bea mai multa apa lapte faci tu cunva atunci urineaza si o elimina cu timpul