| DeshiBebe a întrebat:

Buna TPU am o problema cu perusul meu.L am cumparat ieri din Ungaria cu inca alti 13 perusi,si am constatat ca are ciocul rupt,m ai umpic si ii cade! E pui si are cam putine pene, cred ca s-a batut! Are sanse sa traiasca daca il ingrijesc acasa? Il pun intr o alta colivie si as vrea sa stiu.Dau funda+vot.

3 răspunsuri:
| Kirito21 a răspuns:

Intra pe http://casacuperusi.wordpress.com/ si pune intreabarea acolo.

| DeshiBebe explică:

Astept si alte raspunsuri. Fara partea de sus al ciocului ar putea murii?

| Alin2010nnn a răspuns:

Eu zic ca daca ai grija foarte mare de el ii poti asigura viata.Dar sa stii ca niciodata nu va putea sa fie ca unul sanatos! Recomand sa contactezi un medic veterinar