| EternaLove a întrebat:

Am primit de curand cadou un acvariu rotund cu trei pestisori. Toti trei sunt specii diferite. Am un caras auriu, un gurami albastru si un guppy. Eu sunt incepatoare in ale pestilor deci va intreb pe voi: se inteleg bine pestisorii daca sunt din specii diferite? A, si, cum imi dau seama daca, carasul auriu e mascul sau femela? Mersi mult! Funda la cel mai detaliat raspunsbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| BurnInHellSucker a răspuns:

Depinde de caracterul fiecariu peste... pune un chinez un tigan si un negru intr-o camera. Daca sunt rasisti o sa se omoare daca nu o sa fie bine...si la caras trebuie sa fii atenta sa nu il ransesti. il iei, il pui intr-un pahar, bagi in pahar o penseta lunga, ii apuci coada, o ridici, il apuci bine cu degetele sa nu fuga, si te uiti cu lupa si vezi ce are. bafta.