| Elena22122000 a întrebat:

Am primit un catel are cam in jur de 2 luni si am cateva intrebari
La ce ore sau din cate in cate ore trebuie sa manance?
Din cate in cate ore trebuie scos la plimbare?
Cum as putea sa il dresez?(niste filmulete sau altceva)?
Astept raspunsurile voastre. FUNDA

1 răspuns:
| YukineChan a răspuns:

1. Eu ii dau cainelui meu sa manance atunci cand mananc si eu laughing
2. cand poti tu. Eu iarna nu o scot afara, nu vreau sa raceasca T T.
3. Pai, eu ti as recomanda sa il dresezi sa faca pe ziar laughing ca sa nu il scoti asa des afara ca sa isi faca nevoile.

La mine a venit de la sine dresajul, nu am avut nevoie de filmulete sau ceva...adica am invatat-o sa ceara, sa aduca anumite lucruri... big grin