| ChristinneK a întrebat:

Am si eu o agenda poate nu chiar agenda seamana mai mult a jurnal insa vreau sa scriu si eu ceva dragut acolo,insa nu prea stiu e chiar draguta si nu vreau sa scriu ceva prostii, dati-mi si mie ceva idei ce as putea scrie in ea poate imi trec mai multe prin cap.Multumesc si funda pentru cea mai buna idee.

Răspuns Câştigător
| KikindraLea a răspuns:

Pai in primul rand poti decupa mai multe lucruri care iti plac de genu rase de caini, papagalii baietii.Ai putea sa desenezi, sa creezi poezii, muzica sau sa decupezi o poza cu tine si cu un baiat care iti place, ca si cum ati fi impreuna...