| Crisstiinaa a întrebat:

am si eu o mica problema am un amstaff are un an, si de 2 zile mananca frunze mentionez ca frunzele sunt din astea de salcam si apoi le vomit si bea si apa foarte multa, aveti vreo idee despre ce se intampla? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Xaya a răspuns:

De obicei cainii si pisicile mananca verdeata pentru diferite afectiuni ale sistemului digestiv, dar de frunze de salcam n-am mai auzit. Daca le si vomita si bea foarte multa apa e posibil sa fi ingerat ceva... Cainele meu se comporta cam asa inainte sa moara cred ca a fost otravit du-l la veterinar!

| Crisstiinaa explică (pentru Xaya):

Nu are cine s-o otraveasca deoarece, ea este in țarc si țarcul este in spate dar multumesc, acum este bine.