| Istrati_Cosmin_1998 a întrebat:

Am un caine care il cheama pufi si e pekinez este la avatarul meu.Si cand plec afara cu el mereu se bate cu caini mai ales baieti, cu fetele se miroaserolling on the floor.Am incercat de fiecare data cand se mai bate cu un caine sa-i dau una peste picioare cu batul dar tot face asa cand vede alti caini.Am in parcare la mine un magazin care sunt caini multi o gasca si cand il aduc acolo vin toti cainii pe pufi si se bat.Ce sa fac sa nu se mai bata?

3 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

I-ai o lesa si nu-l lasa sa mearga la ei sau nu-l mai duce pe acolo.

| Meowww a răspuns:

Tipa la cainii aia (sau sperie-ii). Cu un bat, fa-te ca vrei sa dai in ceilalti.

| eAnne a răspuns:

Ti-am raspuns la cealalta intrebare la fel big grin