| LoLiTa1808 a întrebat:

Am un caine tampit in curte care latra toata noaptea incontinuu la porumbeii care stau in pom. E foarte enervant fiindca il aud (camera mea este chiar langa intrare) si nu pot sa dorm. Ce as putea face? Sa il dezvat pe prostu ala, sa alung porumbeii..cum?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Taie pomul.

| pbsolver a răspuns:

Formol in ciorba si-ai rezolvat problema... glumea...
ai incercat sa-i dai sa manance din cand in cand?

| ElenaDanielaE a răspuns:

Mută-l în altă parte!

| VeldroN94 a răspuns:

Auzi,ai putea sa iti pui dopuri de urechi.

| Casiiiii a răspuns:

Cainele e al tau? Daca da ai putea sa il muti in alt loc ( undeva unde sa nu vada porumbeii).
Funda?

| Laschuchas a răspuns:

Pai ori cainele, ori porumbeii...Mai degraba alungi porumbeii din pomul respectiv decat sa chinui cainele...Pui un aparat de genul in pom si ai terminat povestea - http://www.einsecticide.ro/......0-mp-~1238
Spor