| PingaPaPwp a întrebat:

Am un Hamster Sirian, il am de o luna si acum 2 zile am observat ca are o umflatura in zona,, funduletului ". Inainte nu avea nimic, se juca, mergea etc. Acum se misca foarte rar, sta si doarme toata ziua! Credeti ca are ceva grav?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Du-l la veterinar!

| Ada78 a răspuns:

Hamsterii sunt nocturni deci dorm ziua si foarte rar ies afara.Cu acea unflatura nu sunt foarte sicura dar daca are o unflatura pe burta e pentru ca a fost imperecheat in familie.Totusi intreaba un veterinar.