| Dahliaa a întrebat:

Buna TPU.Am un pisoi de vreo două, trei luni si îi curge nasul si strănută mereu.Credeţi că e racit? Si că trebuie sa îl duc la veterinar? Fundiţă!

Răspuns Câştigător
| KlaraWeiss a răspuns:

Nu cred ca e atat de mult o consultatie la veterinar. Nu te impiedica nimeni sa intri intr-un cabinet veterinar si sa intrebi ce sa faci sau cat costa consultatia. Daca ii curg ochii sau nasul si stranuta, ar putea avea si gripa felina. Este foarte ca pisoii sa fie tratati imediat de gripa.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Normal că trebuie dus la veterinar pentru control de specialitate și vaccinuri.
Pa, pa.

| NoNameJunior a răspuns:

Da,este racit! du-te cu el la veterinar pana nu se agraveaza!

| Dahliaa explică:

Inca ceva cam cat costa sa il consulte?

| DraGfirE a răspuns:

Dupa sfatul meu du-te numai sta risti sa il pierzi.

| MuzicXqZ a răspuns:

Creca e racit si dul la veterinar sa nu se agraveze(daca nu lasa-l poate ii trece )

| MuzicXqZ a răspuns:

Cred ca panan 500

| Gratyella a răspuns:

Mai stai putin. dar mai bine dul la veterinar. poate sa se agraveze. nu risca. poti sa il pierzi