| Pisyylove a întrebat:

Am visat ceva si...

Visul meu: Am visat ca eu si o colaga de la scoala ( pe care nu o plac in mod deosebit) am plecat sa ii arat pisicile din cartierul meu. Intr-o parcare am gasit un pui de pisica negru cu alb care dormea de-an picioarelea si am vrut sa il mangai. Imediat de sub o masina a sarit o pisica tarcata (ce parea mama puiului) extrem de agresiva. Aceasta a sarit la mine si eu am intins piciorul. Pisica m-a muscat de picior si am stat cateva ore eu si prietena mea ca sa scapam de pisica si sa mergem mai departe (nu ne lasa sa tecem). Am urcat mai sus si intr-o oala plina cu apa am gasit un pui de caine negru care statea acolo pur si simplu. Eu am spus apoi,, Aici nu mai sunt pisici, e doar canele,, In acel moment m-a cuprins o graza inexplicabila. De ce? Nici eu nu stiu. As dori sa stiu ce semnifica visul asta. Va rog nu dati alte site-uri ca am cauat si degeaba. MULTUMESC MULT!

3 răspunsuri:
| SoloPC a răspuns:

Ar insemna ca te descorosesto "scapi" de cineva sau ceva care nu iti place ori il urasti.

| TCosmin a răspuns:

Dupa cum se vede iti plac pisicile, logic ca visezi pisici. Catelul nu inseamna dusman si nici altceva. Eu am visat o gorila in epoca de gheata, nu inseamna nimic. Aduti aminte de cel mai ciudat vis. Interpreteaza-l si p-ala.

| TheKiller19 a răspuns:

Cainele inseamna dusman in vise dar pisica nu stiu