| anonim_4396 a întrebat:

Daca mangai o pisica si asta, dintr-o data, te musca si devine agresiva, inseamna ca e turbata?

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu neaparat, inseamna ca nu ii convine ceva.

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Unde mangaiai pisica? Ca poate e si ea pudica, are tabu-urile ei. Daca era turbata nu mai o mangaiai tu...

| Elly4all a răspuns:

Da se poate asa mi s-a intamplat si mie,... poate ca a simtit ceva ciudat il legatura cu mirosul maini sau cu gandurile tale!

| inna a răspuns:

Poate ca este mai sperioasa, doar atat.Nu cred ca este turbata.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Inseamna ca nu te sufera. poate te-ai dat cu vreun parfum care ei nu-i place sau pur si simplu nu te suferawinking

auran
| auran a răspuns:

Nuuu, doar nu-i place de mana ta - a simtit un miros mai neplacut poatehee heehee heehee hee

lolita
| lolita a răspuns:

Pisica mea musca doar cand o deranzeaza locul unde o mangai, de ex: nu suporta sa-i atinga nimeni coada, sau cand doarme. nu inseamna ca este turbata ci doar ca este mai sensibila la atingeri.

| Princessee a răspuns:

Nu, probabil a simtit ceva pisica in legatura cu tine sau cu cel care a vrut sa o mangaie.
Poate daca fenomenul persista, esete turbata dar putine sanse.

| cornelia_7230 a răspuns:

Orice pisica iubeste sa fie mangaiata, dar, au o particularitate : prin mangaiere blanita lor se incarca cu electricitate, care ii da o stare proasta. Asa ca poti sa-ti mangai pisica in continuare, dar nu prea mult ca timp, pentru ca prin frecare ( mangaiere ), pot avea loc mici descarcari de electricitate, ca atunci cand iti scoti un plovar de melana de pe tine, ceea ce pentru o pisica poate fi iritant. Asa ca iubeste-o in continuare si-ti va da multa satisfactie.

| Shery a răspuns:

Poate ai calcat-o pe coadalaughing

| JackieSue a răspuns:

Nu. poate nu te cunostea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi gripata, fereste-te de toate tipurile de animale in perioada aceasta pentru ca au inceput sa apara:gripa felina, gripa porcina, gripa aviara, gripa canina, gripa insecticida.si multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie s-o musti si tu. ca sa-ti dai seama.de ureche