| JammyBrooks a întrebat:

Am vrut sa-mi activez optiunea aceea cu acces nelimitat yahoo messenger facebook si hi5, si minute si mesaje nu mai stiu exact cate (cu 5 euro) de la Orange young dar acum cand intu imi apare chestia aia cu creaza-ti optiunea care ti se potriveste.Cum fac sa o gasesc?
Dau funda si vot garantat!~

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti avea trafic gratuit nelimitat pe m.orange.ro, daca alegi activarea optiunii prin configuratorul de oferte de aici http://www.nelimiteaza-te.ro/creeaza-optiune-prepay.
Cu doar 0, 25 € poti selecta site-uri pe care doresti sa le accesezi nelimitat de pe mobil plus o serie de oferte exclusive.
O zi buna,
Orange Helpers

| JammyBrooks explică (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

Nu vreau sa o creez pentru ca imi ia cu 2-3 euro in +(plus)

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns (pentru JammyBrooks):

Păi fii fată deşteaptă şi fă-ţi o opţiune care te avatajează. Adică o poţi face şi de 5 euro.

| dianakiss03 a răspuns:

Sia ai reusit pana la urma sa gasesti optiunea...pt ca si eu am aceeasi problema....si inca nu am rezolvat-o, daca ai reusit spune-mi si mie cum:*