| Lavinia_Pop_1995 a întrebat:

Am vrut sa-mi activez optiunea aceea cu acces nelimitat yahoo messenger facebook si hi5, si minute si mesaje nu mai stiu exact cate (cu 5 euro) de la Orange young dar acum cand intu imi apare chestia aia cu creaza-ti optiunea care ti se potriveste. Nu vreau sa intru pe nelimiteazate deoarece este o prostie, adica nici nu am cum sa creez acea optiune de care am nevoie,.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Dupa inscrierea in programul Orange Young, iti vei putea crea optiuni doar prin intermediul Configuratorului de optiuni de aici http://bit.ly/15t2c4Y.
O zi buna,
Orange Helpers

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Buna. Nu iti recomand acea optiune pentru ca functioneaza doar din browserul telefonului. Daca intri cu aplicatia facebook de exemplu, esti taxat. De asta, mai bine iti faci un cont la ei pe site, pe www.orange.ro/contulmeu, si iti creezi o optiune cum vrei tu. Eu de 5, 1 euro am 200 MB, 90 min/sms nationale si cateva mii in Orange. Si poti avea sms nelimitat in Orange cu 25 de centi;) Iar 200 MB imi permit sa stau pe TPU o luna de zile, chiar paginile sunt foarte mari.

| LOLA33 a răspuns:

Ai bagat CNP.ul pe acea cartela?