| IsJustMe007 a întrebat:

As vrea sa ma lamuriti cu cv
Cand eram mai mica(8 ani cred) am fost la un targ de animale si acolo erau o multime de catei din care mi-am cumparat si eu unul care era rasa amstaff. M-am imprietenit fb cu el happy dar cand parinti au auzit ca rasa amstaff e f periculoasa(desi el nu era) a vrut imediat sa-l vanda! L-am vandut unei doamne cu copii pe care o cunosteam. Dupa o luna am aflat ca a devenit rau si a muscato grav pe acea doamna si aceea l-a vandut si ea. A ajuns la un om care se ocupa cu lupte intre caini! Dupa o jum de am am auzit un zvon cum ca acel catel a muscat-o si a omorat fata acelui om iar acel om l-a impuscatbroken heart :O n-am crezut asa ceva... a trecut cativa ani de la acel incident iar acum as vrea sa vad daca acel catel traieste, stiam ca trebuie sa faci niste acte la politie pentru a detine un astfel de caine. daca as intra pe internet as putea gasi vreun dosar sau cv ca sa vad ce s-a intamplat cu acel caine? Eu i-am pus un nume dar nu stiu daca intre timp a fost schimbatsad ma puteti ajuta cu cv?

Răspuns Câştigător
| AdyNumberOne1 a răspuns:

Pai daca propietarul l-a impuscat nu cred ca mai traieste pentru ca, cainii sunt foarte fragili la lovituri puternice si impuscaturi si nu cred ca ar mai supravietuii! Dar da, ar fi trebiut sa ai acte pe acel caine pentru ca un amstaff este foarte agresiv si incepe sa turbeze de cand intra in perioada de maturitate!
Sper ca ti-am raspuns la intrebare.

4 răspunsuri:
| IsJustMe007 explică:

Eu l-am cumparat de mic nu a mai avut niciun stapan inainte!

| grgdlk a răspuns:

Cam fara raspuns intrebarea ta

| Andrei07565486 a răspuns:

Acum depinde si de caine.cine i-a fost stapan prima data, sunt multe lucruri pe care trebui sa le stii... si eu am avut un asemenea caine, era asa de bland precum o pisica,

| Larα a răspuns:

Cauta pe google: Dosare politie despre caini...imi dai fundytzzza?happy