| bubu_4134 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care ar fi ce-a mai periculoasa rasa de catel, dar sa fie si dragut.

5 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Rodwaller ul e cea mai periculoasa rasa de caine pe care o stiu...o prietena de-a mea a avut un rodwaller si era mic si cand a crescut a devenit mai rau putin dar unii rodwaller sunt chiar frumosi funda?puppy dog eyesn am niciunapuppy dog eyes

| darielle a răspuns:

Creed ca pitbull este cea mai periculoasa rasa.

| manuelaaa a răspuns:

Buuun...si eu caut asta! happy adica nu chiar cea mai periculoasa, ma gandesc ca vrei de paza.nu? cea mai periculoasa rasa este pit bull, este destul de dragut, dar la 2 ani turbeaza.este stupid,pentru ca,pe langa ca este atat de agresiv incat o sa iti fie frica de el, o sa te atasezi poate, iar peste 2 ani va turba. daca vrei un caine de paza dragut, obtiunea pentru care am optat si eu este - Akita Inu.:X este atat de dulce, si iti apara casa.ti-l recomand cu placere, insa singura problema este ca costa cam mult:-

| clawgaby94 a răspuns:

Eu zic ca Amstaff.Mananca un pit`bull de viu.si pana se misca rotwalleru` si amstaff`ul nu turbeaza cica am auzit ca nu thinking marog! Dar de paza iti recomand Ciobanescul German sa stii ca el are cea mai puternik muscatura - 165 kG iar Rotwalleru` are 95... oare dc crezi ca Sunt folositi in politie Cainii Lupi Faci cum vrei... Eu am un caine lup Fetita si e ff intelegatoare, Loiala si a facut praf un Bull`dog cand am vazut ca era numai sange am zis ca moare acolo.dar curgea sange de la alalalt :O:O am ramas Masca :O:O

| orhideea_3565 a răspuns:

Cred ca Rotwailer.