| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu ce rasa de caine sa aleg vreau sa fie puternic, nu mare,nu pentru ca nu as avea conditii,dar chiar nu-mi plac cainii foarte mari.
Sa fie bun de paza,frumos, marime medie.
P.S nu as vrea pitbull pentru ca standardul rasei este cu urechile cupate si nah,chiar nu as putea duce un catelus la veterinar sa-i taie urechile pentru ca ar fi mutilare.
P.S stau la curte, dar il pot tine si in casa.
Dau funda usor!

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Boxer.nu-ti place?

9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Amstaff, Staffordshire Bull Terrier, Pinscher Pitic și mai sunt multe rase medii și bune de pază, acum depinde și ce îți mai dorești de la câine, cât vrei să te coste, cât de ușor vrei să fie de îngrijit.

Dacă mai ai întrebări sau doar îți plac câinii și vrei o pagină amuzantă și cu informații despre ei te aștept pe pagina mea de facebook cu un like/share:
www.facebook.com/Yodapuffy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sad, mai astept raspunsuri, husky e cel mai frumos caine thinking cel putin asa mi se pare mie, dar chiar nu musca deci nu e bun de paza, e caine de companie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor frate nu vreau 100 de rase, vreau doar una. nu cred ca e asa de greu laughing, pentru mine este, dar va puteti da cu presupusa la aceasta intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi esti primul care imi da un raspuns la care nu ma asteptamthinking, am citit despre boxeri destul de putin, la inceput nu mi-au placut, dar respecta tot ce am scris mai sus.
Primesti funda! frumos caine big grin

| viotedy a răspuns (pentru anonim_4396):

A fost frumos, din pacate a murit in decembrie.acum am altul, tot frumos.

| alexanonimu a răspuns:

Chiuaua rolling on the floor)))

| Zumber a răspuns:

Incearca un haski e fiarte dragut si foarte cuminte.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru Zumber):

Si bun de paza din parti (scuzati expresia).

| Zumber a răspuns:

Alege de aici sunt peste 100 rase de caini funda la acest raspuns?